6. 1. 2019 | Opálení, které Vám budou ostatní závidět !!!!!!

Pro všechny zájemce o okamžité dlouhotrvající zhnědnutí pokožky a doplnění vitamínu D jsme naše solárium vybavili NOVÝMI opalovacími trubicemi a to TAN EXTREME PREMIUM. V dnešní době to jsou nejlépe opalující a nejsilnější opalovací trubice dle norem EU pro zdravé opalování .  více »

25. 11. 2018 | ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ - KRÁLOVNA MEZI MASÁŽEMI

ČOKOLÁDOVÁ masáž včetně peelingu a zábalu Čokoládová masáž patří k luxusním tělovým kůrám, královnu mezi masážemi. Je určená zákazníkům, kteří požadují maximální odpočinek a relaxaci celého těla. Čokoládová masáž patří k výjimečným terapiím, uvolňuje namožené svalstvo a navozuje pocit dobré nálady a spokojenosti.  více »

5. 11. 2018 | REIKI - léčivá životní energie - Ideální regenerace

Reiki-terapie vychází z podobných principů, jako např. akupunktura - snaží se zharmonizovat tok energie v těle. Živá a jemná síla energie léči a pozitivně působí na všech úrovních člověka. Stačí přiložit ruce a energie Reiki si najde svou cestu, kde je jí nejvíce zapotřebí. Dochází k povzbuzení organismus, detoxikaci, k samoléčbě a spontánní regeneraci. Účinky reiki masáže na uvolnění vnitřního napětí, stresu z práce nebo nadmíry povinností a celkové psychické osvěžení jsou okamžité. Úsměvy klientů, či uvolněné rysy jejich tváří a rozzářené oči při odchodu jsou toho důkazem.  více »