Novinka

REIKI - léčivá životní energie - Ideální regenerace

5. 11. 2018 | Reiki-terapie vychází z podobných principů, jako např. akupunktura - snaží se zharmonizovat tok energie v těle. Živá a jemná síla energie léči a pozitivně působí na všech úrovních člověka. Stačí přiložit ruce a energie Reiki si najde svou cestu, kde je jí nejvíce zapotřebí. Dochází k povzbuzení organismus, detoxikaci, k samoléčbě a spontánní regeneraci. Účinky reiki masáže na uvolnění vnitřního napětí, stresu z práce nebo nadmíry povinností a celkové psychické osvěžení jsou okamžité. Úsměvy klientů, či uvolněné rysy jejich tváří a rozzářené oči při odchodu jsou toho důkazem.

 Reiki masáž  není klasickou masáží. Jde o působení energií reiki na energetická centra člověka – na čakry, energetické dráhy apod. Díky ní se spouští samoléčitelský a harmonizační proces v organismu, dokáže odstraňovat hluboké příčiny nemocí a její nejhlubší kořeny. Rozpouští emocionální bloky, a tak odstraňuje stres a relaxuje organizmus. Dokáže pozvolna a jemně odstraňovat příčinu nemoci. A když je odstraněna příčina - zmizí následek - nemoc.

REIKI
je přírodní léčba spojená s uměním jemného přikládání rukou
zbavuje tělo škodlivin
povzbuzuje a uvolňuje blokády
harmonizuje energetické proudy v těle
proudí vždy tam, kde je jí nejvíce potřeba
navozuje odpočinek a uvolnění stresu všedního dne
zrychluje regeneraci a posílení imunity
podporuje léčbu zdravotních problémů
působí na obnova fyzických a duševních sil
 
Po dobu masáže oblečený klient pohodlně leží na zádech a snaží se uvolnit a je navozen pocit jako by probíhala běžná masáž. Terapeut se ho téměř nedotýká nebo jen velice zlehka, postupně přikládá své ruce přes oblečení na různé části těla. Při problémech v konkrétním místě, přikládá ruce na místo bolesti.  
Prostřednictvím rukou dodává terapeut do poškozeného energetického těla energii. Tělo klienta tuto energii použije k uzdravení. Postupně se tak nemoc nebo zraněné části těla hojí. Klient může cítit teplo vycházející z přikládaných rukou, případně jemné brnění nebo chvění. Pocity jsou velmi individuální. Příjímání energie reiki je velmi uvolňující zážitek. Pravidelný kontakt s reiki vyvolává uvolnění, detoxikační procesy na všech úrovních a naplní člověka pozitivní energií. Ošetření reiki je bezpečné a nevyžaduje žádnou přípravu ani speciální pomůcky.
 
Celkové ošetření REIKI – 60 minut – 600,- Kč
 

KONTAKT

Serafin
zdravé tělo

Adresa:
Pasáž Faberka
Kpt. Jaroše 103/23
680 01 Boskovice

Tel:
+420 774 240 402
konzultace, příjem objednávek