Novinka

JAK SI ZPEVNIT CELÉ TĚLO ??? SHAPEMASTER !!!

1. 3. 2017 | Systém sedmi cvičebních stolů SHAPEMASTER Vám poskytuje jedinečnou možnost jak zpevnit a zdokonalit Vaší postavu aniž by jste museli překonávat působení zemské tíže vlastní silou a přitom nezatěžujete pohybový aparát. Při tomto cvičení dochází ke ztrátě centimetrů a teprve následně i k úbytku váhy. Tyto stoly nahrazují gymnastická cvičení jako jsou např. aerobic, kalanetika atd. Jedna hodina cvičení na těchto stolech nahradí šest hodin tradiční gymnastiky.

 

Sestava stolů nabízí celou řadu variant cvičení pro všechny věkové kategorie. Program je vhodný také pro ty, kterým ze zdravotních důvodů nevyhovuje klasické cvičení. Doporučuje se také pro lidi s bolestmi v zádech, u kterých posilujeme zejména zádové a břišní svaly, a tím celkově zlepšujeme držení těla. Cvičení je též vhodné pro zlepšení pohyblivosti kloubů, Pro ženy po porodu, astmatiky, nemocné s poruchami krevního oběhu, křečovými žilami a pro lidi mající potíže s nadváhou nebo celulitidou.

 
Jak cvičení probíhá?
Na každém stole ležíte 10 minut a stoly cvičí spolu s Vámi. Postupně procvičíte všechny svalové skupiny a klouby, při tom se neunavíte ani nezpotíte. Rychlost pohybu stolu je nastavitelná a to dle kondice a stáří.
 
Jaké budete mít výsledky?
Pomocí stolů Slender you výrazně zpevníte a zeštíhlíte svojí postavu. Po každé hodině cvičení budete pociťovat nárůst energie, současně si odpočinete a uvolníte se. V neposlední řadě zlepšíte celkový zdravotní stav.
 
Účinky
Zpevnění a proštíhlení svalových partií
Urychlení rehabilitace
Vyrovnání svalové nerovnováhy
Celková tělesná relaxace
Pomůcky
Leginy, triko, ponožky, ručník. Cvičení probíhá bez obuvi.
 
Doporučení počet návštěv
Dvě hodiny týdně, alespoň 10 hodin celkem.
 

KONTAKT

Serafin
zdravé tělo

Adresa:
Pasáž Faberka
Kpt. Jaroše 103/23
680 01 Boskovice

Tel:
+420 774 240 402
konzultace, příjem objednávek