Novinka

Nový evropský trend v péči o pleť - HLOUBKOVÁ HYGIENA - nadčasová kosmetika pro každého

23. 11. 2015 | Nevíte si rady s Vaší pletí? Vrací se Vám akné? Máte přecitlivělou pleť? Trápí Vás vrásky? Máte unavený obličej? Salon Serafin Vám přináší zcela nové řešení pro Vaši problematickou a stárnoucí pleť. Nabízíme převratný a unikátní objev v kosmetice - jedinečný 100% přírodní produkt vysoké kvality, který hloubkově čistí všechny vrstvy kůže a patentovanou metodou zajistí: DETOXIKACI, REGENERACI , VÝŽIVU , OMLAZENÍ

Dobrý stav kůže je základní podmínkou krásy! Je také rozhodující pro celkové zdraví! Hloubková hygiena kůže využívá přírodních zákonů, a aktivuje plný potenciál Vaší kůže. Znamená to, že prostředky Hloubkové hygieny jsou schopny zcela přirozenou a prostou cestou, vyčistit všechny vrstvy kůže od organických i neorganických nečistot a nánosů. Odstraní to, co kůži brání, aby byla pružná, pevná, zářící, a aby Vás chránila.  Studie a praktické výsledky ukazují, že produkty hloubkové hygieny normalizují pleť, působí protizánětlivě, léčí akné, čistí a zmenšují póry, regenerují do hloubky, srovnávají PH pleti a vyhlazují vrásky.

Zvláště výborných výsletků je dosahováno u problematické vysoce aknózní pleti. Bez kortikoidů, antibiotik a nežádoucích účinků na organismus se pleti navrací zdravý vzhled a hladká pleť.

V salonu Serafin vám nabízíme profesionální ošetření 100% přírodními přípravky složenými pouze z minerálů, solí, jílu a bylin. Díky absenci jakýchkoliv syntetických složek / neobsahují ani gram konzervačních látek, barviv, parfémů ani jiných syntetických komponentů / je pro Váši pokožku SUCHÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA zcela přirozená a prokazuje vysokou snášenlivost a efektivitu. Některé soli, jíly a další přírodniny jsou pro kůži tak důležité, že při pouhém kontaktu s nimi kůže do značné míry obnovuje svou původní kvalitu. Krátce řečeno, mládne!

Součáně s profesionálním ošetřením vás seznámíme s použitím produktů hloubkové hygieny  v domácím prostředí, které máte možnost zakoupit v našem salonu. Péče o pleť produkty hloubkové hygieny vám zabere pouze 2 minuty denně a vaše pleť bude krásná a zdravá. Přijďte vyzkoušet !


 

 

KONTAKT

Serafin
zdravé tělo

Adresa:
Pasáž Faberka
Kpt. Jaroše 103/23
680 01 Boskovice

Tel:
+420 774 240 402
konzultace, příjem objednávek