Novinka

Kvalitní manikúra - péče pro ženy i muže

1. 9. 2014 | Upravené nehty jsou nedílnou součástí image a důležitou vizitkou každé ženy či muže. Pokud někomu podáte ruku s neupravenými nehty, dobrý dojem je ihned pryč. Nepodceňujte proto péči o Vaše nehty, jejich vzhled okolí hodně napoví o Vaší osobnosti. Pěstěné a hezké nehty přispívají k celkovému vzhledu a přitahují pozornost stejně jako dokonale upravené vlasy, make-up či vkusné oblečení. Muži by neměli zapomínat, že upravené nehty nejsou pouze ženskou výsadou. Salon Serafin poskytuje profesionální manikúru jako komplexní péči o Vaše ruce a nehty. Nabízí také modeláž nehtů, zpevnění přírodních nehtů gelem nebo metodou gel-lak, masáž rukou, peeling rukou či zábal. Přijďte a nechte své ruce odpočinout.

Před aplikací UV gelu Vám bude provedena kompletní manikúra včetně péče o kůžičku kolem nehtů atd. Poté přijde aplikace UV gelu. V rámci této nabídky Vám navíc nakonec bude provedeno základní zdobení dle vlastního výběru v podobě barevného gelu, ruční malby či dalších ozdobných prvků.

Modelace UV gelem je ideální pro všechny ženy a dívky, které touží po krásných nehtech, ale trápí je lámavost či třepení přírodních nehtů. Délku gelových nehtů můžete zvolit dle přání od krátkých přírodně vypadajících až po dlouhé nehty. Stejně tak je možné zvolit si intenzitu zdobení.

Délka procedury se pohybuje kolem 90 minut.

Gelové nehty vydrží 3–4 týdny podle toho, jak rychle odrůstají vaše přírodní nehty.
 

 

KONTAKT

Serafin
zdravé tělo

Adresa:
Pasáž Faberka
Kpt. Jaroše 103/23
680 01 Boskovice

Tel:
+420 774 240 402
konzultace, příjem objednávek