Novinka

DEJTE SVÝM NOHÁM PEDIKURU ZA ODMĚNU

1. 5. 2014 | Nepodceňujte péči o nohy. Péče o nohy je důležitou součástí péče o zdraví. Od poloviny října rozšiřujeme již dnes bohatou nabídku služeb salonu Serafin o PROFESIONÁLNÍ PEDIKÚRU. Můžete si vybrat. MOKROU nebo SUCHOU. Nohy jsou nejvíce zatěžovaná část Vašeho těla! Proto si zaslouží důkladnou péči! Při zanedbání může pokožka na nohou tvrdnout, praskat a nepříjemně vysychat. Vyhněte se bolesti a problémům. Z těchto důvodů je potřeba chodidlům věnovat péči, jakou si po náročném dnu zaslouží. Pravidelnou pedikúrou předejdete Všem problémům. Přijďte a vyzkoušejte. Těšíme se na Vás.

Nohy nás nosí celý život a jsou jednou z nejvíce namáhaných částí lidského těla. Často jsou zatěžovány nadváhou, či mnoho hodin denně trpí v ne zrovna padnoucích či kvalitních botách. Jejich problémy ovlivňují zdraví a pohodu člověka, pěkně upravená chodidla jsou v dnešní době samozřejmostí. Je zcela individuální, kdy se neduhy začnou objevovat. Známé jsou problémy s plísní, otlaky, kuřími oky, potivosti nohou a s tím pochopitelně spojených pachů. Velmi často se vyskytuje problém silného vysychání pokožky, rohovatění, pokožka je zesílena a praská a to je v mnoha případech velmi bolestivé.

Pokud se začnete včas starat o svoje nohy, ušetříte si celou řadu problémů ve vyšším věku a v dobrém se vám vše vrátí. Aby vaše nohy byly v pohodě, cítily se jako v bavlnce a sloužily jak je třeba, je nutné jim dopřát péči nejlépe profesionálního pedikéra s patřičnými znalostmi a vzděláním. Pravidelné odstraňování ztvrdlé kůže působí jako prevence jejich praskání a omezuje i nepříjemný pach nohou. Tvrdá „slupka“ kůže je doslova rájem pro plísně a bakterie. Navíc už tvrdá a odumřelá vrstva kůže není hydratována podkožím, je proto suchá a praská do hloubky. To způsobuje bolestivé záděry a pálení chodidel vlivem narušování zdravé kůže pod odumřelou vrstvou. Existují dva základní typy pedikúry.

„Na mokro“ - Tradiční a velmi oblíbená pedikúra používaná již desítky let. Nohy se nechají odmočit v lázni doplněné
změkčujícími přísadami. Otlaky a mozoly se změkčí a uvolní se nečistoty z nehtových lůžek. Po osušení se tvrdá kůže a otlaky odstraňují pomocí ostrých nástrojů.

„Přístrojová pedikúra – suchá“ - Jde o hit nového tisíciletí, který má obrovský nárůst příznivců. Pomocí speciálního přístroje s frézami, regulací otáček a vysoce účinným odsáváním se provádí odborné ošetření nohou /nehtů a kůže/. Tento způsob je maximálně šetrný, velmi účinný a vhodný pro rizikové skupiny populace, zejména pro diabetiky a lidi trpící plísněmi. Při řešení zarůstajících nehtů je prakticky  nenahraditelný. Nepracuje se s ostrými nástroji / skalpelem či škrabkami/, nenarušuje se integrita kůže a je tudiž bezpečnější a velice příjemná. Trvanlivost této pedikúry je delší. 

Salon Serafin se snaží pomoci v péči o zdraví každému, kdo má zájem o jeho služby. Odborná profesionální pedikúra poskytuje komplexní péči o nohy. Znamená to, že vám bude odstraněna zrohovatělá pokožka z plosek (chodidel), ošetřeny otlaky, případně i kuří oka, odborně ošetřeny vrůstající nehty. Nastartujeme vám v  případě potřeby regeneraci suché pokožky, poradíme, jak správně pečovat o své nohy, zájemcům provedeme
relaxační masáž chodidel či estetickou úpravu nehtů na nohou. Dopřejte svým nohám pohodu a zdraví, navštivte nás, rádi vám poradíme a pomůžeme.

 

Foto

KONTAKT

Serafin
zdravé tělo

Adresa:
Pasáž Faberka
Kpt. Jaroše 103/23
680 01 Boskovice

Tel:
+420 774 240 402
konzultace, příjem objednávek