Novinka

FLAVONOIDY - jednoznačná ochrana zdraví

1. 9. 2013 | Flavonoidy jsou přírodní rostlinné látky s antioxidačními účinky. Můžeme je získat pouze z přírodních zdrojů / nelze je vyrobit uměle/. V těle působí jako ochranný štít, chrání organismus hlavně proti volným radikálům a zpomalují proces stárnutí buněk. Vlivem nesprávného způsobu stravování, nedostatku odpočinku, špatné životosprávy i vlivem nepravidelného působení hormonů v těle narůstá množství volných radikálů, které způsobují poškození buněk a celou řadu zdravotních problémů. Jednotlivé produkty FLAVON mají dle laboratorních testů nejlepší antioxidační schopnosti z nabízených produktů na trhu. Rádi Vás seznámíme s pozitivním vlivem produktů FLAVON pro Vaše zdraví.

V minulosti bylo samozřejmostí, že jsme měli na stole čerstvou, na slunci dozrálou, zdravou zeleninu i ovoce, pocházející ze zahrádky rodičů či prarodičů. Zatím co dnes máme k dispozici krásně vypadající zeleninu a ovoce z obchodů, které jsou mrtvé uvnitř. Jediným cílem dnešního zemědělství je vypěstovat co největší množství a kvalita je jen okrajová. V důsledku toho je většina půdy vyčerpaná, potřebné živiny jsou doplňovány umělým hnojivem a ochrana vůči chorobám a škůdcům je pomocí pesticidů velice silná. V posledních letech se klade důraz na prodloužení doby skladování a na zajištění dlouhodobého pěkného vzhledu ovoce a zeleniny pomocí chemických látek. Všichni známe dovážené produkty z druhé strany zeměkoule. Jaká je asi jejich nutriční hodnota po několikatýdením transportu a jedno až dvoutýdenním skladování na pultech obchodů?
 

Čerstvá zelenina a ovoce je skutečnou pokladnicí minerálních látek, vlákniny a vitamínů, obsahuje enzymy, barviva a tzv. fytochemikálie / polyfenoly a flavonoidy /. Ty mají antioxidační, antibakteriální účinky i protinádorové účinky. Odkyselují tělo a posilují imunitu člověka.
 

Velký nebezpečím pro lidský organismus jsou volné radikály. Jsou to sloučeniny kyslíku, které vznikají v našem těle jako vedlejší produkt buněčného metabolismu. Jsou to částice elektronově velmi nestabilní. Za normálních okolností si tělo dokáže zajistit jejich zneškodnění. Ve chvíli, kdy se vytvářejí v nadměrném množství, poškozují buňky, zrychlují proces stárnutí a jsou příčinnou celé řady onemocnění.
 

PRODUKTY  FLAVON dokáží
- účinně neutralizovat volné radikály a bránit jejich účinkům
- podporují a posilují imunitní systém
- mají antibakteriální, antivirové a antialergenní účinky
- pomáhají při rekonvalescenci
- pozitivně působí na kardiovaskulární systém, snižují nežádoucí cholesterol a tukové usazeniny v cévách , snižují   riziko trombózy a zvyšují hladinu estrogenu
- snižují komplikace při cukrovce, jsou prevencí zhoubných nádorů, Parkinsonově a Alzhemerově chorobě

PRODUKTY  FLAVON  -- antioxidanty s nejvyšším účinkem !!!!!!!!!

Standardizovaný test ministerstva zemědělství USA  uznávaný celosvětově měří antioxidační aktivitu v potravinách v  jednotkách ORAC. Představuje to účinnost antioxidantů na 100 g dané potraviny.  PRODUKTY  FLAVON mají hodnoty ORAC nad 200 000 mikromolů TE / 100g.  Ve srovnání mrkev 210 ORAC, květák 385 ORAC, třešně 670 ORAC, pomeranč 750 ORAC, špenát 1540 ORAC, borůvky 4460 ORAC , ostružiny 7700 ORAC, Čínská GOJA 59000 ORAC.  Z toho vyplývá jedinečnost PRODUKTU FLAVON.

 

PROČ POUŽÍVAT POTRAVINOVÉ DOPLŇKY FLAVON

  • Ovoce a zelenina obsahují důležité látky pro naše zdraví. Naše strava obsahuje minimum ovoce a zeleniny. Denní potřeba je cca 100gramů na 10 kg váhy. Naše denní spotřeba v průměru nedosahuje ani třetiny potřebného množství a Česká republika je na jednom z posledních míst v EU.
  • Ovoce a zelenina v obchodech obsahuje minimum vitamínů , minerálů a antioxidantů vlivem značného používání pesticidů a umělých hnojiv při jejich pěstování a chemických látek prodlužujících jejich životnost. V neposlední řadě nejsou sklízeny v optimální době zralosti.
  • Ovoce a zelenina v obchodech obsahuje residua pesticidů – mohou být příčinou celé řady zdravotních problémů. Jejich největší koncentrace je na povrchu a ve slupce – nejsme schopni je odstranit omytím.
  • PRODUKTY FLAVON – jsou širokospektré. Jsou vyrobeny z vícero druhů ovoce či zeleniny. Účinek látek se tím násobí a optimální kombinace kvalitní vstupní suroviny zvyšuje výrazně účinnost. Široká škála produktů umožňuje uspokojit děti, manažery, sportovce a další cílové skupiny.
  • PRODUKTY FLAVON se vstřebávají ústy. „ Džemová „ forma produktů s lahodnou chutí a příjemnou vůní se tak z dutiny ústní dostává přímo do krevního oběhu. Nedochází zde k jejich degradaci v kyselém prostředí žaludku. Jedna lžička ovocného produktu ráno a jedna lžička zeleninového produktu večer cca 20 minut před jídlem dodá do těla dostatečné množství potřebných látek.
  • PRODUKTY FLAVON jsou vyrobeny z bio-ovoce a bio-zeleniny, které jsou pěstovány na kvalitních půdách bez použití umělých hnojiv a pesticidů. Výroba produktu je „ studenou „technologií s cílem zachovat maximální množství potřebných látek bez použití konzervačních látek. Každá fáze výroby – od získání suroviny přes výrobu, kontrolu kvality a balení je pod podrobnou kontrolou. Jedna lahvička FLAVONU / 240 gramů/ je koncentrát odpovídající asi 35 kg zeleniny či ovoce, 1 lžička odpovídá asi 1,5 kg ovoce či zeleniny.
  • PRODUKTY FLAVON byly prověřeny celou řadou světových laboratoří, jsou pod neustálou kontrolou ústavu pro kvalitu , získaly osvědčení Národního institutu pro výživu a bezpečnost potravin a jsou uznávané v celé EU a dalších státech světa.
 

Foto

KONTAKT

Serafin
zdravé tělo

Adresa:
Pasáž Faberka
Kpt. Jaroše 103/23
680 01 Boskovice

Tel:
+420 774 240 402
konzultace, příjem objednávek