Novinka

ZAPOMEŇTE NA ŽILETKY !!! ORIENTÁLNÍ EPILACE - hladká pokožka bez bolesti

1. 8. 2013 | V dnešní době je odstraňování chloupků naprosto běžnou záležitostí u mužů i žen kdekoliv na světě. Epilace je zkrátka znakem moderního světa. Není to už jen záležitost estetická. Lidé si často chloupky odstraňují i z důvodů hygienických a praktických. Zatímco depilace je prováděna pouze na povrchu a má tedy krátkodobý efekt, epilace míří pod pokožku a ovlivňuje vlasovou folikulu. Má proto dlouhodobý efekt, redukuje ochlupení a působí na řídnutí a slábnutí chloupků. NOVĚ ZAVÁDÍME SLUŽBU : ORIENTÁLNÍ EPILACE - doporučovaná pro osoby s velmi citlivou a alergickou pokožkou, dále pro osoby trpící ekzémy a dermatitidou. Je vhodná pro ženy, muže i děti. Jde o směs orientálních bylin, medu, cukru a dalších ingrediencí vyrobených dle starých receptůr v zemích orientu.

 Výhody orentální epilace

Díky účinným přírodním ingrediencím je pokožka po orientální epilaci hladší, jemnější a chloupky pomalu, ale jistě slábnou a přestávají růst. Pokožka zůstane holá 3-5 týdnů. 

Vysoký podíl cukru a medu obsažený v této pastě má antibakteriální účinky a pomáhá pokožku udržet v dobré kondici.

Orientální epilace se provádí po směru růstu chloupků, a proto je tato metoda velice citlivá a v podstatě nebolí. Je vhodná pro použití v intimních partiích, podpaží i třísla. Malá bolestivost je  zajištěna tím, že orientální pasta odstraňuje z povrchu kůže pouze odumřelé pleťové buňky /mimo chloupků/, zatímco teplý vosk všechny buňky. Svým peelingovým působením epilační hmota zabraňuje  zarůstání chloupků. Můžeme se klidně několikrát vracet na to samé místo a kůže nebude nikterak poškozena nebo podrážděna.

Hmota je vodou plně rozpustitelná, takže nebudete zalepení jako s voskovými pásky.

 

Doporučení

 - Místa určená pro epilaci minimálně 24 hodin před ošetřením nemazat krémem

 - Chloupky je nutné mít pro ošetření dlouhé minimálně 5 milimetrů

 - Po epilaci se nedoporučuje vystavovat pokožku přímému slunečnímu záření minimálně 4 hodiny

 

 

 

 

KONTAKT

Serafin
zdravé tělo

Adresa:
Pasáž Faberka
Kpt. Jaroše 103/23
680 01 Boskovice

Tel:
+420 774 240 402
konzultace, příjem objednávek