Novinka

Regionpress - ROZHOVOR O SALONU SERAFIN - ŽIVOT NÁM BĚŽÍ, MÁTE 30 MINUT ?

21. 10. 2012 | Boskovice * V dnešní hektické době, kdy ztěží hledáme čas sami pro sebe, bychom neměli zapomínat na to nedůležitější a tím je naše tělo. A jak docílit, aby naše tělo bylo zdravé a v kondici? To byl zřejmě hlavní impuls, proč v pondělí otevřeli pro všechny věkové skupiny nový salon SERAFIN, který se nachází v Boskovicích vedle budovy „Penzion“ pro důchodce na ulici Mánesova 47. Co Vám mohou nabídnout v novém salonu jsme se zeptali majitelky paní paní Evy Siverové.

Život nám běží, máte 30 minut?

Boskovice * V dnešní hektické době, kdy ztěží hledáme čas sami pro sebe, bychom neměli zapomínat na to nedůležitější a tím je naše tělo. A jak docílit, aby naše tělo bylo zdravé a v kondici? To byl zřejmě hlavní impuls, proč v pondělí otevřeli pro všechny věkové skupiny nový salon SERAFIN, který se nachází v Boskovicích vedle budovy „Penzion“ pro důchodce na ulici Mánesova 47. Co Vám mohou nabídnout v novém salonu jsme se zeptali majitelky paní paní Evy Siverové.

1. Co Vás přimělo k rozhodnutí otevření salonu SERAFIN v Boskovicích?

Služby tohoto typu v Boskovicích chybí. Hodně lidí chce zhubnout, či vytvarovat postavu a přitom nemá zájem chodit do fitness center anebo jim toto intenzivní cvičení nedovoluje zdravotní stav. SERAFIN je pro klientky a klienty, kteří dávají přednost spíše domácímu prostředí s individuálním přístupem. Samozřejmostí pro mě bylo při výběru přístrojů, aby tady našel možnost řešení svých problémů každý člověk, bez ohledu na věk či zdravotní stav. SERAFIN mohou navštěvovat mladí lidé, střední generace, ale také senioři. Ale nemyslete si, že vznikl nápad, který byl okamžitě realizovatelný. Realizaci těchto služeb předcházela několikaletá příprava v rekvalifikačních kurzech, zjišťování možností trhu, studium nejnovějších poznatků zdravého životního stylu.

2. Jaké služby zákazníkům tedy salon SERAFIN nabízí?

Začneme diagnostikou a analýzou složení Vašeho těla, pro kterou jsme vybaveni jedním z nejpřesnějších přístrojů – analyzátorem IN BODY 230. Samotná analýza trvá okolo 30 sekund a zjistí Vám podíl svalové a tukové hmoty v těle (včetně útrobního tělesného tuku), diagnostikuje obezitu, celkový podíl vody v těle (vnitrobuněčnou i mimobuněčnou vodu), zjistí zadržování vody v těle -otoky. Na základě analýzy Vám stanovíme cvičební plán. Podle analýzy Vám nabídneme další služby. IN BODY je vhodný i pro dětskou klientelu od 6 do 18 let. Rodiče na základě analýzy mohou hlídat stravovací i pohybové návyky dítěte.

Z dalších služeb na základě analýzy IN BODY 230 bych jako první uvedla přístroj Bodyspace Vacu therm, kde již při pravidelném 30 minutovém cvičení (2-3xtýdně) jsou výsledky viditelné již po několika týdnech. Kombinace aerobního pohybu a řízeného podtlaku umí totiž divy – zvláště co se týká úbytku centimetrů v problémových oblastech boků, břicha a stehen. Další důležitou součástí salonu jsou lymfodrenáže. Nabízíme jak manuální, tak přístrojové na nejkvalitnějších 24 komorových přístrojích Ballancer a BTL. Přístrojové lymfodrenáže lze u nás provádět na horní i spodní části těla. Lymfodrenáže jsou důležité pro odplavení toxinů z těla, vzniklých při nedokonalém metabolismu, zlepšuje se průtok lymfy a přispívají k úbytku na objemu i váze. Dále je zde masážní přístroj Rolletic, který při pravidelném používání dokáže jako jeden z mála produktů na celosvětovém trhu dobře tvarovat postavu, odbourat tukové polštáře a zpevnit ochablou kůži. Dalším z revolučních přístrojů jsou rekondiční stoly „SHAPEMASTER“, které slibují velmi dobré výsledky osobám v jakémkoli věku a stupni fyzické přípravy. Cvičení trvá 1hodinu a je 7x efektivnější než obyčejné tréninky a je také vhodné pro lidi, kteří nemohou aktivně trénovat (např. při diabetu, problémech s páteří, klouby, při vysokém krevním tlaku, revmatismu, artritidě, apod.)

Kontrolou Vašeho cvičebního plánu bude opět přístroj IN BODY 230, kde je možné sledovat posun Vaší svalové hmoty či úbytek tuku a porovnávat tak, jak je pro Vás cvičení účinné.

Kromě Výše uvedeného Vám nabízíme další komplexní služby, jako jsou možnosti odkyselení organismu, detoxikace, masáže, zábaly, sestavení jídelníčku na míru, vyšetření průchodnosti cév aj.

3. To by bylo ještě na dlouhé povídání. Já mám pro Vás poslední otázku. Co si mají klienti s sebou do salonu SERAFIN přinést?

Na lymfodrenáže, Rolletic, rekondiční stoly – triko, ponožky, dlouhé legíny nebo bavlněné tepláky, ručník. Pro lymfodrenáže horní poloviny těla musí mít triko s dlouhým rukávem. Pro přístroj Bodyspace Vacu Therm, kromě již zmíněného, navíc na nohy lehké sportovní boty s hladkou podrážkou. Samozřejmě je v průběhu cvičení nutné dodržovat pitný režim, proto mají u nás klienti zdarma ½ litru neperlivé vody.

Děkuji za rozhovor …
 

 

KONTAKT

Serafin
zdravé tělo

Adresa:
Pasáž Faberka
Kpt. Jaroše 103/23
680 01 Boskovice

Tel:
+420 774 240 402
konzultace, příjem objednávek