Něco navíc

Liposukce a plastická chirurgie od profesionálů

28. 5. 2013

Každý to určitě velmi dobře zná - každodenní diety nikam nevedou a sportování není váš koníček? Pak se nabízí řešení a tím je liposukce. Ano či ne? To je otázka k zamyšlení.  více »

Proč je detoxikace dobrá i pro sportovce?

1. 3. 2013

Ve spolupráci se serverem Alltraining.cz vám tentokrát přinášíme článek o alternativní regenerační metodě, kterou můžete efektivně zapojit do vašeho tréninkového regeneračního procesu. Po přečtení předchozích článků byste už měli mít docela jasný obraz o tom, co je pro vaše tělo a váš výkon důležité udělat, abyste se cítili patřičně fit, trénink vás bavil a vaše výkonnost se mohla posouvat stále výš a výš. Na závěr seriálu článků o regeneraci jsme si proto nechali detoxikaci organismu, se kterou jste se mohli letos poprvé setkat i na soustředění na Mallorce.  více »

ODKYSELENÍ ORGANIZMU = základ pro zdravé tělo

15. 11. 2012

Překyselení organismu je v současném světě jedním z nejnebezpečnějších degenerativních zdravotních problémů vůbec. Obzvláště proto, že mu doposud není věnována patřičná pozornost. Překyselení, jeho dopady a souvislosti, zdá se unikají jak oficiální nauce o zdraví, tak i nám samotným. Málokdo si doposud dokáže uvědomit přímý vztah mezi možným dlouhodobým nadbytkem kyselin v organismu a zdravím " Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci" Hippokrates (460-377 př.Kr.)  více »

KONTAKT

Serafin
zdravé tělo

Adresa:
Pasáž Faberka
Kpt. Jaroše 103/23
680 01 Boskovice

Tel:
+420 774 240 402
konzultace, příjem objednávek