Novinky/Akce

6. 1. 2019 | Opálení, které Vám budou ostatní závidět !!!!!!

Pro všechny zájemce o okamžité dlouhotrvající zhnědnutí pokožky a doplnění vitamínu D jsme naše solárium vybavili NOVÝMI opalovacími trubicemi a to TAN EXTREME PREMIUM. V dnešní době to jsou nejlépe opalující a nejsilnější opalovací trubice dle norem EU pro zdravé opalování .  více »

25. 11. 2018 | ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ - KRÁLOVNA MEZI MASÁŽEMI

ČOKOLÁDOVÁ masáž včetně peelingu a zábalu Čokoládová masáž patří k luxusním tělovým kůrám, královnu mezi masážemi. Je určená zákazníkům, kteří požadují maximální odpočinek a relaxaci celého těla. Čokoládová masáž patří k výjimečným terapiím, uvolňuje namožené svalstvo a navozuje pocit dobré nálady a spokojenosti.  více »

5. 11. 2018 | REIKI - léčivá životní energie - Ideální regenerace

Reiki-terapie vychází z podobných principů, jako např. akupunktura - snaží se zharmonizovat tok energie v těle. Živá a jemná síla energie léči a pozitivně působí na všech úrovních člověka. Stačí přiložit ruce a energie Reiki si najde svou cestu, kde je jí nejvíce zapotřebí. Dochází k povzbuzení organismus, detoxikaci, k samoléčbě a spontánní regeneraci. Účinky reiki masáže na uvolnění vnitřního napětí, stresu z práce nebo nadmíry povinností a celkové psychické osvěžení jsou okamžité. Úsměvy klientů, či uvolněné rysy jejich tváří a rozzářené oči při odchodu jsou toho důkazem.  více »

1. 9. 2018 | KOMBINOVANÁ PEDIKÚRA - 100% PÉČE O NOHY

Dobrá péče o nohy se vyplácí nejen v létě, ale i po celý rok. Nohy si často uvědomíme, až když začnou bolet – ať již ze zdravotních důvodů, či kvůli použití nevhodné obuvi nebo umělého oblečení, které je „dusí“. Případně vás může ještě rozhodit „kuří oko“, popraskané paty a různé mozoly, otlaky, deformující se klouby, plísně či křečové žíly. Kombinovaná pedikúra je spojení přístrojové suché pedikúry a klasické mokré pedikúry. Využívá tedy výhody obou pedikúr. Výsledkem jsou 100% ošetřené hladké a upravené nohy.  více »

1. 8. 2018 | ODSTRAŇTE TUKOVOU TKÁŇ , ZPEVŇETE OCHABLOU POKOŽKU

SERAFIN BOSKOVICE Vám nabízí ošetření pomocí speciálního přístroje pro oblast estetiky - COCCON DUOTECHNOLOGY. Jeho předností je synergický efekt dvou technologií - KAVITACE / odstranění tukových buněk/ a RADIOFREKVENCE / zpevnění buněk a ochablé pokožky /.  více »

1. 7. 2018 | Lymfatický systém - základ zdraví

Krevní kapiláry zajišťují odvádění buněčných odpadních látek, toxinů, patogenních organismů, přebytečné vody z mezibuněčného prostoru. V případě poškození lymfatického systému / úraz, operace,přetížení, aj./dochází k hromadění lymfy v mezibuněčném prostoru a ke vzniku otoku. Zároveň může docházet k selhávání imunitního systému, pocitu únavy a vzniku nadváhy způsobené hromaděním vody v těle. Takový stav je nutné řešit, jinak může dojít k nevratným změnám. Salon SERAFIN Vám nabízí účinné řešení těchto problémů.  více »

20. 5. 2018 | BREUSSOVA MASÁŽ - pomocník při odstraňování bolesti páteře

Od 1.6. 2018 rozšiřujeme v Salonu Serafin nabídku masáží o BREUSSOVU MASÁŽ - velmi jemná masáž - uvolňuje psychické napětí a odstraňuje napětí hlubokého zádového svalstva. Její použití je efektivní při odstraňování bolesti meziobratlových plotének. Doba masáže 30/60 minut dle požadavku. Nedoporučuje se při problémech s lupenlou či ekzémy, nádorových onemocněních a hypertenzi.  více »

23. 4. 2018 | DOKONALÁ PÉČE O RUCE

Ruce jsou naší vizitkou, ale i zrcadlem našeho věku, zdraví a vztahu k sobě samým. Vzhledem k tomu, jak jsou namáhané, péče o ně by měla být mnohem výraznější než o pleť v obličeji. Paradoxně to většina z nás dělá přesně naopak, veškerou péči věnujeme obličeji. Stárnutí se tak na rukou projevuje mnohem dříve než na obličeji. V salonu SERAFIN jsme rozšířili PÉČI O RUCE o „PARAFÍNOVÝ ZÁBAL s MANIKÚROU“ a dále o "PĚSTÍCÍ ZÁBAL", pro úlevu od bolesti a napětí, k docílení jemné, zdravé pokožky a k okamžitému omlazení pokožky Vašich rukou  více »

1. 3. 2017 | JAK SI ZPEVNIT CELÉ TĚLO ??? SHAPEMASTER !!!

Systém sedmi cvičebních stolů SHAPEMASTER Vám poskytuje jedinečnou možnost jak zpevnit a zdokonalit Vaší postavu aniž by jste museli překonávat působení zemské tíže vlastní silou a přitom nezatěžujete pohybový aparát. Při tomto cvičení dochází ke ztrátě centimetrů a teprve následně i k úbytku váhy. Tyto stoly nahrazují gymnastická cvičení jako jsou např. aerobic, kalanetika atd. Jedna hodina cvičení na těchto stolech nahradí šest hodin tradiční gymnastiky.  více »

20. 2. 2017 | Byliny SERAFIN - vše pro vaše zdraví

Byliny neboli léčivé rostliny jsou nejvýznamnějším zdrojem přírodních léčiv. Dříve se na ně zaměřovalo především lidové léčitelství, dnes se s nimi hojně pracuje i v moderní medicíně. V salonu Serafín nabízíme široký sortiment bylinných čajů, čajových koncentrátů, tinktůr z bylin či tinktůr z pupenů, které vám pomohou řešit vaše nejrůznější zdravotní potíže. Na základě zkušeností odborníků vám poradíme a doporučíme to, co vám může pomoci. Nabízené produkty jsou bez chemických látek a konzervantů. Mají vysokou léčivou sílu.V případě vašeho zájmu vám sestavíme dárkový balíček z bylinných produktů, kterými můžete obdarovat, potěšit a hlavně podpořit zdraví vašich blízkých.  více »

6. 9. 2016 | KURZ ZDRAVÉHO HUBNUTÍ !!!!

Od 5. října 2016 v SALONU SERAFIN - 10 ti týdení kurz pro ty, kteří se chtějí ZBAVIT NADBYTEČNÝCH KILOGRAMŮ A ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOTNÍ STYL dle programu společnosti STOB. Základním cílem kurzu je navodit žádoucí změny v myšlení a chování a tím si postupně osvojíte správné pohybové a stravovací návyky, zacvičíte si, pomůžeme Vám sestavit jídelníček z potravin, na které jste zvyklí. Co vás čeká !! zjistíme, jak jste na tom a čeho chcete dosáhnout provedeme analýzu vašeho těla - stav svalové hmoty, poměr vody, tuku, množství vnitřního tuku, rychlost metabolismu pravidelný pohyb zhodnocení stravovacích a pohybových návyků a to na počátku i průběžně při konzultaci s lektorkou postupně si sami sestavíte jídelníček z potravin, které vám chutnají nacvičíte si, co učinit pro udržení vašich váhových úbytků Dejte se do toho, společnými silami to zvládneme, nezapomeňte, že nikdy není pozdě začít. Kurzy budou probíhat každou středu v salonu SERAFIN od 18.00 hodin. Cena kurzu je 2500,-Kč. Přihlásit se můžete telefonicky /774240402 / nebo mailem /serafinboskovice@seznam.cz/.

5. 9. 2016 | UNIVERSAL CONTOUR WRAP - ztráta centimetrů zaručena !!!!!!

UNIVERSAL CONTOUR WRAP / UC WRAP / je detoxikační metoda , která stimuluje přírodní čistící proces těla, zpevňuje a tvaruje postavu. S její pomocí přivedete vaše tělo, mysl a ducha do rovnováhy přinášející pevné fyzické a duševní zdraví. Prospívá všem! Cítíte-li se naprosto zdraví, vaše tělo vyčistí a zregeneruje. Máte-li bolesti, jste-li unavení, začněte ihned! UNIVERSAL CONTOUR WRAP / UC WRAP / je jediný zábal, který je vědecky prokázaný na ztrátu centimetrů. Což je důležité pro ty, kteří chtějí kvalitní ošetření. Pomůže každému, kdo hledá nejlepší start zeštíhlovacího programu s cílem přemoci neposlušné zóny a docílit perfektní postavy. Bez ohledu na Váš tvar nebo velikost postavy se můžete spolehnout na náš unikátní způsob, jak vytvarovat a zpevnit tělo. Garantujeme, že ztratíte minimálně 15 centimetrů za pouhé 2 hodiny.  více »

30. 7. 2016 | Příjemné, zdravé opalování pro Vas !!!!

Všem zájemcům o krásnou pleť nabízíme solárium Ergoline Open Sun 450 A.R.T. s 160W trubicemi s intenzitou záření dle norem EU. Tento model zajišťuje skvěle opálené tělo a vyjmečný výsledek opálení obličeje. Je vhodný i pro klaustrofobiky, jelikož hlava není v uzavřeném prostoru. Nechybí zde komfort chlazení, centrální větrání s ventilátorem a ergonomická akrylová matrace příjemná pro záda. Opalování je šetrné pro kůži s dlouhodobým efektem, je výborným zdrojem pro doplnění vitamínu D, pro léčbu akné, lupenky či ekzémů. Obsouží Vás profesionálně vyškolená obsluha, která Vám poradí, jaký je nejlepší postup pro opalování Vašeho typu pokožky.  více »

30. 1. 2016 | NOVINKA v salonu Serafin !!! Aplikace nehtových špon PODOFIX

NAUČÍME VAŠE NEHTY SPRÁVNĚ RŮST !!!!!! Trápí vás zarůstající či deformovaný nehet? Chcete se zbavit bolesti a vyhnout se chirurgického zákroku? Ideálním řešením jsou nehtové špony, které uleví od bolesti, vyléčí nehet a po dobu léčby vás na rozdíl od návštěvy chirurga nevyřadí z provozu.  více »

1. 1. 2016 | BODYSPACE VACUTHERM 2v1-- ZATOČTE S FALDÍKY

BODYSPACE VACUTHERM 2v1 - kombinace aerobního pohybu /chůze na běžícím pásu/, řízeného podtlaku /dokonalé prokrvení tukových tkání/ a infračerveného světla UMÍ TOTIŽ DIVY - zvláště, co se týká úbytku centimetrů !!!! PŘIJĎTE TO VYZKOUŠET !!!!! Při koupi permanentky na 10 vstupů máte u nás analýzu těla nejmodernějším přístrojem IN BODY 230 ZDARMA !!!!! Výrazná redukce tukových faldíků díky kombinaci přístrojů BODYSPACE VACUTHERM 2v1 + ROLLETIC - NABÍZÍME v rámci slevového balíčku!!!!

1. 12. 2015 | MÁTE PROBLÉMY SE ZÁDY? POMUŽE VÁM CERAGEM

CERAGEM je automatické termo-akupresurní masážní lehátko kombinující masáž a tlakovou masáž s působením infračerveného tepla, které se uvolňuje jadeitovými kameny a epoxid-karbonovými panely. . Toto zařízení pomocí interního projektoru vedeného podél páteře uvolňuje zádové svaly, zklidňuje nervové dráhy v lidském těle a zlepšuje krevní oběh a cirkulaci životní energie Qi a tím napomáhá k celkové regeneraci organismu.  více »

26. 11. 2015 | HLOUBKOVÁ HYGIENA KŮŽE TĚLA

Kosmetické ošetření pleti formou hloubkové hygieny pro Vás rozšiřujeme o další novinku – HLOUBKOVOU HYGIENU KŮŽE TĚLA. Dochází při ní k očištění kůže v podkoží i na povrchu, k detoxikaci, k regeneraci, k aktivní stimulaci tvorby kolagenu v kůži.V důsledku toho dochází ke zvýšení pružnosti, pevnosti a omlazení kůže

23. 11. 2015 | Nový evropský trend v péči o pleť - HLOUBKOVÁ HYGIENA - nadčasová kosmetika pro každého

Nevíte si rady s Vaší pletí? Vrací se Vám akné? Máte přecitlivělou pleť? Trápí Vás vrásky? Máte unavený obličej? Salon Serafin Vám přináší zcela nové řešení pro Vaši problematickou a stárnoucí pleť. Nabízíme převratný a unikátní objev v kosmetice - jedinečný 100% přírodní produkt vysoké kvality, který hloubkově čistí všechny vrstvy kůže a patentovanou metodou zajistí: DETOXIKACI, REGENERACI , VÝŽIVU , OMLAZENÍ  více »

19. 9. 2015 | PRODLUŽTE SI KRÁSNÉ LETNÍ OPÁLENÍ

Čas dovolených a bezstarostných chvil skončil. Prodlužte si letní opálení v moderním soláriu SALONU SERAFIN.  více »

1. 9. 2014 | Kvalitní manikúra - péče pro ženy i muže

Upravené nehty jsou nedílnou součástí image a důležitou vizitkou každé ženy či muže. Pokud někomu podáte ruku s neupravenými nehty, dobrý dojem je ihned pryč. Nepodceňujte proto péči o Vaše nehty, jejich vzhled okolí hodně napoví o Vaší osobnosti. Pěstěné a hezké nehty přispívají k celkovému vzhledu a přitahují pozornost stejně jako dokonale upravené vlasy, make-up či vkusné oblečení. Muži by neměli zapomínat, že upravené nehty nejsou pouze ženskou výsadou. Salon Serafin poskytuje profesionální manikúru jako komplexní péči o Vaše ruce a nehty. Nabízí také modeláž nehtů, zpevnění přírodních nehtů gelem nebo metodou gel-lak, masáž rukou, peeling rukou či zábal. Přijďte a nechte své ruce odpočinout.  více »

1. 5. 2014 | DEJTE SVÝM NOHÁM PEDIKURU ZA ODMĚNU

Nepodceňujte péči o nohy. Péče o nohy je důležitou součástí péče o zdraví. Od poloviny října rozšiřujeme již dnes bohatou nabídku služeb salonu Serafin o PROFESIONÁLNÍ PEDIKÚRU. Můžete si vybrat. MOKROU nebo SUCHOU. Nohy jsou nejvíce zatěžovaná část Vašeho těla! Proto si zaslouží důkladnou péči! Při zanedbání může pokožka na nohou tvrdnout, praskat a nepříjemně vysychat. Vyhněte se bolesti a problémům. Z těchto důvodů je potřeba chodidlům věnovat péči, jakou si po náročném dnu zaslouží. Pravidelnou pedikúrou předejdete Všem problémům. Přijďte a vyzkoušejte. Těšíme se na Vás.  více »

1. 8. 2013 | ZAPOMEŇTE NA ŽILETKY !!! ORIENTÁLNÍ EPILACE - hladká pokožka bez bolesti

V dnešní době je odstraňování chloupků naprosto běžnou záležitostí u mužů i žen kdekoliv na světě. Epilace je zkrátka znakem moderního světa. Není to už jen záležitost estetická. Lidé si často chloupky odstraňují i z důvodů hygienických a praktických. Zatímco depilace je prováděna pouze na povrchu a má tedy krátkodobý efekt, epilace míří pod pokožku a ovlivňuje vlasovou folikulu. Má proto dlouhodobý efekt, redukuje ochlupení a působí na řídnutí a slábnutí chloupků. NOVĚ ZAVÁDÍME SLUŽBU : ORIENTÁLNÍ EPILACE - doporučovaná pro osoby s velmi citlivou a alergickou pokožkou, dále pro osoby trpící ekzémy a dermatitidou. Je vhodná pro ženy, muže i děti. Jde o směs orientálních bylin, medu, cukru a dalších ingrediencí vyrobených dle starých receptůr v zemích orientu.  více »

1. 5. 2013 | NABÍDKA PRO POJIŠTÉNCE VŠEOBECNÉ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY / VZP /

Stali jsme se partnerem VZP. Pojištěnci VZP - členové Klubu pevného zdraví mohou čerpat slevy v našem salonu SERAFIN na jednotlivé služby a další výhody. Poskytujeme slevu ve výši 10 % na všechny služby mimo zvýhodněných permanentek. Klub pevného zdraví - je založen na myšlence "Pečujte o své zdraví a my vás odměníme." Členové Klubu pevného zdraví mají stálé výhody v podobě bonusů a slev a v rámci programu Zdravý život mohou získat až 1500,-Kč ročně na pohybové nebo rehabilitační aktivity nehrazené z veřejného pojištění. Cílem kreditního programu Zdravý život je motivace k aktivnímu přístupu ke zdravému způsovu života.Do programu se mohou zapojit všichni pojištěnci VZP,kteří jsou členy Klubu pevného zdraví. Využijte program VZP pro Vás a naše služby jsou Vám k dispozici. Těšíme se na Vás.

5. 1. 2013 | CHCETE KONEČNĚ ZHUBNOUT? Zkuste tuhle účinnou dietu celebrit

Hubnutí není snadné a nadváhy se nelze zbavit přes noc. S KetoDiet to ale jde rychle,bezpečně a hlavně trvale. Zbaví vás nepěkných tukových polštářů a umožní vám zhubnout hned několik kilogramů za první měsíc. Naprosto přirozeně a bez chemie. Již brzy budete se svým tělem maximálně spokojení. .  více »

1. 12. 2012 | ODSTRAŇTE TOXINY ZE SVÉHO TĚLA

Proč provádět detoxikaci ? Je pro vaše tělo detoxikace potřebná? Jak to poznáte ? Nabízíme detoxikaci a odkyselení těla přístrojem SPLENDID. Pro zájemce o očistu tlustého střeva je určen program COLONIX  více »

21. 10. 2012 | Regionpress - ROZHOVOR O SALONU SERAFIN - ŽIVOT NÁM BĚŽÍ, MÁTE 30 MINUT ?

Boskovice * V dnešní hektické době, kdy ztěží hledáme čas sami pro sebe, bychom neměli zapomínat na to nedůležitější a tím je naše tělo. A jak docílit, aby naše tělo bylo zdravé a v kondici? To byl zřejmě hlavní impuls, proč v pondělí otevřeli pro všechny věkové skupiny nový salon SERAFIN, který se nachází v Boskovicích vedle budovy „Penzion“ pro důchodce na ulici Mánesova 47. Co Vám mohou nabídnout v novém salonu jsme se zeptali majitelky paní paní Evy Siverové.  více »

KONTAKT

Serafin
zdravé tělo

Adresa:
Pasáž Faberka
Kpt. Jaroše 103/23
680 01 Boskovice

Tel:
+420 774 240 402
konzultace, příjem objednávek